Severná oblasť New & Hi-tech parku, mesto Pingxiang, provincia Jiangxi, Čína

Všetky kategórie
Zavolajte nám

+ 86 13387997914

Pošlite nám e-mail

[chránené e-mailom]

ENEN

firemné správy

Domov> Novinky > firemné správy

Jiangxi Siton 2023 „Zlatá jesenná študentská pomoc“

Čas: 2023 09 - 07 Zobrazenie: 103

Jiangxi Siton sa vždy zaujímal o vzdelávanie detí zamestnancov. Je to tradičné správanie Sitonu plné lásky poskytovať štipendiá zamestnancom, ktorých deti sú každoročne prijímané na vyššie vzdelanie. Siton pozval zamestnancov, ktorých deti boli úspešne prijaté na univerzitu spolu s ich deťmi 26. augusta 2023. Nielen preto, aby týmto vynikajúcim tínedžerom zablahoželal k vynikajúcemu výkonu pri prijímacích skúškach na národnú vysokú školu alebo maturitnej skúške, ale aby ich posilnil v dlhodobom horizonte - diaľkové preteky štúdia v budúcnosti.

金秋助学_01

Zakladateľ Siton, pán Li Bingtao, najprv zablahoželal študentom a zhodnotil sériu študentských štipendijných iniciatív Jiangxi Siton a historický pôvodný zámer založiť vzdelávaciu nadáciu. Naším cieľom je pomôcť znížiť výchovnú záťaž zamestnancov pre ich deti, čo je aj odrazom lásky, ktorú by sme mali spoločnosti ako podniku prenášať. To umožňuje študentom prijímať dobré skutky a cítiť dobrú vôľu a dúfa, že títo tínedžeri prispejú k spoločnosti a budú slúžiť krajine v budúcnosti.

金秋助学_02

Deťom súčasných zamestnancov, ktorí v roku 2023 absolvovali celoštátnu jednotnú skúšku na prijatie na všeobecné univerzity a vysoké školy alebo národnú prijímaciu skúšku na postgraduálne štúdium a sú oficiálne prijatí do denného programu, bude poskytnuté štipendium vo výške 1,000 5,000 – 17 XNUMX RMB na osobu. V rámci blahoželania všetkým vedúci predstavitelia Jiangxi Siton odovzdali štipendiá XNUMX rodinám.

Počas tohto obdobia študentský zástupca Ouyang Jiaye, ktorý bol prijatý ako doktorand na univerzitu v Pekingu Jiaotong, a Li Ying, ktorý bol prijatý ako postgraduálny študent Central South University, predniesli prejav a vyjadrili vďačnosť detí zamestnancov Sitonovi a pevné odhodlanie tvrdo študovať, aby sa odvďačili svojim rodičom a slúžili spoločnosti.

金秋助学_03
金秋助学_04


金秋助学_05
金秋助学_06

„Zlatá jeseň študentská pomoc“ je vzdelávací projekt lásky, ktorý realizuje Jiangxi Siton. Jeho cieľom je posilniť pocit spolupatričnosti zamestnancov, posilniť súdržnosť rodiny Siton a umožniť Jiangxi Siton pokračovať a pokračovať v tradícii neustáleho udržiavania zamestnancov v teple. Nechajte každého člena rodiny pocítiť starostlivosť a teplo rodiny Jiangxi Siton.

金秋助学_07


Predchádzajúce:Siton uviedol na trh prelomové vybavenie na výstave Pingtan Tunnel Machinery Industry Expo

Ďalej:Siton Shuttlecar Úspešne exportovaný do Kanady

Horúce kategórie

WhatsApp priamo