Severná oblasť New & Hi-tech parku, mesto Pingxiang, provincia Jiangxi, Čína

Všetky kategórie
Zavolajte nám

+ 86 13387997914

Pošlite nám e-mail

[chránené e-mailom]

ENEN

Aplikácia a služba

Domov> Aplikácia a služba

Nakladač bahna Siton ZWY180 a postrekovač striekaného betónu HP3-3015 v Georgii

Čas: 2022 03 - 22 Zobrazenie: 54


Gruzínsko sa nachádza vo vnútrozemí Eurázie. Je to nevyhnutné miesto pre starovekú Hodvábnu cestu a moderný euroázijský koridor. Je tiež jednou z prvých krajín na svete, ktorá reagovala a aktívne sa podieľala na spoločnej výstavbe „Pásu a cesty“. Odkedy Čína vstúpila na gruzínsky trh, postupne realizovala množstvo projektov týkajúcich sa ciest, elektrární a mestskej infraštruktúry. S cieľom lepšie a efektívnejšie slúžiť trhu, Jiangxi Siton zriadil miestnu pobočku v Gruzínsku a okolitých oblastiach s miestnymi servisnými technikmi a skladom náhradných dielov.


1. hodvábna cesta
2


Cestný tunel Kvesheti-Kobi, ktorý postavila spoločnosť China Railway Tunnel Group Co., Ltd, v celkovej dĺžke 9 kilometrov, je veľmi prísny na výkon zariadenia, vzhľadom na pomerne veľkú geologickú vodu v horách.

Dva pásové nakladače ZWY 180 od spoločnosti Jiangxi Siton Machinery sú vhodné pre prevádzkové prostredia na povrchovej a plytkej vode a naše zberné nakladače môžu bezpečne chodiť a pracovať po bahne a vodných plochách, čo prekvapilo stavebnú skupinu. Dva veľkoobjemové postrekovače betónu ZTC30 Siton výrazne zlepšujú efektivitu práce. V súčasnosti je dokončená jedna tretina postupu výstavby tunela a naše podzemné zariadenia si stavebníci veľmi pochvaľujú. Druhé obstarávanie sa montuje a bude čoskoro dodané.


3
4


DS5 Rock Support Drill Rigs používané pre F0 Highway

Diaľnicu F0 v Gruzínsku postavil 16. inžiniersky úrad v Číne Hydropower. Bola studená zima, ktorá priniesla veľké ťažkosti pri stavbe a veľkú výzvu pre vybavenie. V takýchto extrémne chladných podmienkach môže multifunkčná vrtná súprava Siton DS5 stabilne realizovať mechanizované operácie, ako sú otvory pre skrutky, kotviace otvory a detekčné otvory v rôznych výškach a uhloch.


F0-1
F0-4


F0-2
F0-3

Postrekovač na striekaný betón HP3-3015 používaný pre tunel Rikoti

Tunel Rikoti s dĺžkou 1,750 3 metrov bol zazmluvnený oddelením čínskeho stavebného projektu. Náročnosťou a zameraním celého projektu je skutočný stav zložitej štruktúry pôdy a drsné počasie. Dokonca aj v takejto špeciálnej pracovnej situácii potrebuje stavebná partia plynulosť a vysokú efektivitu. Po rôznych úvahách si lídri vyberajú stroj na striekanie betónu pre inžinierske mosty Siton HP3015-3, ktorý sa široko používa na čínskom trhu. Od uvedenia do používania HP3015-0.8 výrazne zlepšilo pracovné prostredie mokrého striekania tunelového betónu a zlepšilo účinnosť. Prijatá dvojvrstvová metóda výkopu a rám je postavený pre jednu postrekovaciu kotvu v čase výkopu asi XNUMX metra. Predtým projektové oddelenie používalo tradičné ručné striekanie za mokra, zákazníkov trápila nízka efektívnosť práce a problémom bola aj bezpečnosť. Po usadení nového stroja na mokré striekanie Siton sa znížila práca, zlepšil sa bezpečnostný faktor a miera zlyhania celého stroja je nízka.


Rikoti-1
Rikoti-2


Rikoti-3
Rikoti-4
Rikoti-2.1

Predchádzajúce: Siton DS3 Rock Bolting Rig a DL2 Production Drill Rig v Tadžikistane

Ďalej: Jiangxi Siton exportuje kompletnú sadu podzemných výkopových zariadení do Bangladéša

Horúce kategórie

WhatsApp priamo