Severná oblasť New & Hi-tech parku, mesto Pingxiang, provincia Jiangxi, Čína

Všetky kategórie
Zavolajte nám

+ 86 13387997914

Pošlite nám e-mail

[chránené e-mailom]

ENEN

Aplikácia a služba

Domov> Aplikácia a služba

DT1-14 Vrtná súprava a LWLX-150 Muck Loader v Tadžikistane

Čas: 2016 07 - 13 Zobrazenie: 49

V roku 2015 zakúpilo projektové pracovisko ťažby kovov v Tadžikistane DT1-14 (Z1) pásová hydraulická vrtná súprava na vŕtanie hornín a zberný nakladač LWLX-150 z r. Sadni si na.

1. Z4
2. LWLX-150

Úsek kovovej bane (olovo-zinkovej bane) je 4.5 m×4.5 m. V tom čase v pohľad na veľkú časť priemyselnej bane zákazníka, Siton skúmal a prispôsobené riešenie pre zákazníka na zlepšenie efektivity jazdy vozíka a znížiť náklady na používanie, výložník pásového vŕtania hornín jumbo je špeciálne rozšírený, čo výrazne zvyšuje rozsah vŕtania hornín.

3.

Podľa servisného inžiniera vyslaného Sitonom v Tadžikistane, pracovná konštrukcia bola streľba z 2 radov zbraní každý deň, 2 zmeny v poradí, skala vŕtanie s 3-metrovou vrtnou rúrou a hĺbka vŕtania je 2.7 m. Vybavený s priemerom otvorov 42 mm a 76 mm, 4 ks strediacich otvorov 76 mm, 42-43 ks 42 mm otvory (pevné puzdro).

A pri použití nakladača Siton je efektivita práce vyššia, po skutočnom meraní a spätnej väzbe od zákazníkov a nášho servisného personálu, mesačná stopáž je vysoká aj viac ako 150 metrov.

4
5

Tento zákazník je pravidelným zákazníkom Sitonu a je s ním celkom spokojný vynikajúci pracovný výkon vrtnej súpravy. Zároveň aj zákazník tiež povedal: „Na našej stavbe je operátor vyškolený spoločnosťou Siton Machinery zodpovedný za výkopové práce stroja. Od ich zdatných prevádzkyschopnosť a pravidelné údržbárske práce na zariadení, je vidieť že Siton je spoločnosť s hardvérom aj softvérom. Skvelá spoločnosť!"

6

Predchádzajúce:Jiangxi Siton exportuje kompletnú sadu podzemných výkopových zariadení do Bangladéša

Ďalšie: Žiadny

Horúce kategórie

WhatsApp priamo